Imposant travail de maîtrise de marbrier.... - Lot 70 - MJV Soudant
Imposant travail de maîtrise de marbrier. Pendule en marbre bleu turquin, blanc et griotte rouge en forme de cathédrale. XIXème siècle. Ht : 95 cm. Petits éclats.
NL: Imposante beheersing van marmerwerk. Klok in blauwe turquin, witte en rode morellokers in de vorm van een kathedraal. Negentiende eeuw. Hoogte: 95cm. Kleine chips.