Isa DE LEENER
Description:
Isa DE LEENER
Grazing cow.
Plaster and oil on panel, signed and dated 2022 verso.
Grazende koe.
Gips en olieverf op paneel, getekend en gedateerd 2022 verso.
Provenance: Benefietveiling ten voordele van het Project Gentbrugse Meersen
No auction fees to pay, geen veilingkosten te betalen Dimensions: 18 x 20.5 cm
Description:
Isa DE LEENER
Grazing cow.
Grazende koe.