LOT 1042

Italiaans notenhouten kistje met gotisch gestoken decor en smeedijzeren beslag, 16e eeuw -sleutel ontbreekt-
21 x 49 x 32

20 Nov 2023
Netherlands, Hertogenbosch

21 x 49 x 32

20 Nov 2023
Netherlands, Hertogenbosch