Past - No Sale Price
Lot 5068

Italiaanse School: rivierdal, marouflé, niet gesigneerd, onduidelijk genummerd, 19e eeuw -twee gaatjes, aan rechterzijde verfverlies, linksboven gebold-, 28 x 38 cm
Timed
13 Sep 2020
Sale Price
Past - No Sale Price
Location
Netherlands, Utrecht