Aftersale
Lot 641

Italiaanse tafelklok in beschilderde en schildpad belijmde kast, voorzien van koperen wijzerplaat met verzilverde cijferring en versierd met florale motieven, gemerkt Michael Alessi Fecit, 18e eeuw, h. 53 cm -geen slinger-
Timed
07 Oct 15:00 - 20 Oct 2020
Location
Netherlands, Hilversum