LOT 88
J. Lipjes Jr. (20e eeuw)
Stilleven met vergiet en windlicht. Gesigneerd r.o. en gedateerd 9-11-1915. In gesneden houten lijst.
Afmeting: Tekening 48,5x61,5 cm.
02 Feb 2022
Netherlands, Rotterdam
02 Feb 2022
Netherlands, Rotterdam