JAN ADAM JANSZ KRUSEMAN (1804-1862)
Description EN
Beautiful young girl with turban, 1823.
Canvas (relined).
Signed and dated 'J.A. Kruseman./ f(eci)t 1823'.
Provenance:
Christie's, New York, february 1996, lot 166
Beschrijving NL
Oosterse schone, 1823.
Doek (verdoekt).
Getekend en gedateerd 'J.A. Kruseman./ f(eci)t 1823'.
Herkomst:
Christie's, New York, februari 1996, lot 116
Description FR
Belle orientale, 1823.
Toile (rentoilée).
Signée et datée 'J.A. Kruseman./ f(eci)t 1823'.
Provenance:
Christie's New York, februari 1996, lot 116
Description EN
Canvas (relined).
Provenance:
Beschrijving NL
Oosterse schone, 1823.
Doek (verdoekt).
Herkomst:
Description FR
Belle orientale, 1823.
Toile (rentoilée).
Provenance: