LOT 285

JAN ADAM JANSZ KRUSEMAN (1804-1862)

Description EN
Beautiful young girl with turban, 1823.
Canvas (relined).
Signed and dated 'J.A. Kruseman./ f(eci)t 1823'.

Provenance:
Christie's, New York, february 1996, lot 166

Beschrijving NL
Oosterse schone, 1823.
Doek (verdoekt).
Getekend en gedateerd 'J.A. Kruseman./ f(eci)t 1823'.

Herkomst:
Christie's, New York, februari 1996, lot 116

Description FR
Belle orientale, 1823.
Toile (rentoilée).
Signée et datée 'J.A. Kruseman./ f(eci)t 1823'.

Provenance:
Christie's New York, februari 1996, lot 116

07 Dec 2021
Belgium, Antwerp

Description EN
Canvas (relined).

Provenance:

Beschrijving NL
Oosterse schone, 1823.
Doek (verdoekt).

Herkomst:

Description FR
Belle orientale, 1823.
Toile (rentoilée).

Provenance:

07 Dec 2021
Belgium, Antwerp