JOLLAIN
Trophaem vitae solotariae. (12 pl.) - Solitudo sive vitae patrum eromicolarum. (29 pl.). - Oraculum anachoretigum (23 pl.). - Monumenta factoris philisophie quam severa anachoretarum (34 pl.). - Solitudo sive vitae foeminarum anachoritarum. (9 pl.). Paris, Jollain, s.d. (1688), in-8 oblong, bas. brune, dos muet (rel. très us.). Recueil de 107 planches gravées de Jollain. Mouillures et taches, qq. mq. en marges.