LOT 1088
Zeegezicht met schepen voor de kade, gemonogrammeerd en gedateerd l.o. JHVD '60, olieverf op doek, 44 x 66 cm
28 Jun 2022
Netherlands, Hilversum
28 Jun 2022
Netherlands, Hilversum