Jacobus Leonardus van der Meide (1910-2002)

Jacobus Leonardus van der Meide (1910-2002) “Montelbaanstoren te Amsterdam”, gesigneerd r.o. Olieverf op doek, 60 x 100 cm.

27 Jun 2024
Netherlands, Rotterdam

27 Jun 2024
Netherlands, Rotterdam