Sold
Lot 154

James Rosenquist

"Time Stream" (Prix Nobel). Signerad, daterad och numrerad Rosenquist 1975, 54/100. Färglitografi, bladstorlek 76 x 56 cm.

Ur sviten "Hommage aux Prix Nobel", 1976.

Condition: Oramad. God kondition.
Date
27 Aug 2019
Location
Sweden, Uppsala

Suggested Available Lots