LOT 1141

'Manoeuvre met vreemde officieren', gesigneerd en gedateerd 1914 r.o., olieverf op doek, 90 x 120 cm

04 Oct 2022
Netherlands, Hilversum

04 Oct 2022
Netherlands, Hilversum