LOT 1141
'Manoeuvre met vreemde officieren', gesigneerd en gedateerd 1914 r.o., olieverf op doek, 90 x 120 cm
04 Oct 2022
Netherlands, Hilversum
04 Oct 2022
Netherlands, Hilversum