Sold
Lot 1141

'Manoeuvre met vreemde officieren', gesigneerd en gedateerd 1914 r.o., olieverf op doek, 90 x 120 cm
Timed
04 Oct 2022
Sale Price
Location
Netherlands, Hilversum
Contact info