Sold
Lot 1353

Gezicht op de Prinsengracht te Amsterdam, gesigneerd r.o., olieverf op doek, 60 x 80,5 cm
Timed
04 Oct 2022
Sale Price
Location
Netherlands, Hilversum
Contact info