Jan VAN IMSCHOOT (1963)
Description:
Jan VAN IMSCHOOT (1963)
In memoriam Hans
Pencil/watercolor and gouache on paper.
Signed and dated.
In memoriam Hans
Potlood/aquarel en gouache op papier.
Getekend en gedateerd.
Provenance: Benefietveiling ten voordele van het Project Gentbrugse Meersen.
Opbrengst 100% voor het project.
No auction fees to pay, geen veilingkosten te betalen Dimensions: 30 x 21 cm
Description:
Jan VAN IMSCHOOT (1963)
In memoriam Hans
Signed and dated.
In memoriam Hans
Getekend en gedateerd.