LOT 509

Jan VANRIET (1948)

Description:

Jan VANRIET (1948)
Partie de campagne.
Acryl en aquarel op papier, getekend en gedateerd '62.

Partie de campagne.
Acrylic and watercolor on paper, signed and dated '62.

Provenance: Benefietveiling ten voordele van het Project Gentbrugse Meersen
No auction fees to pay, geen veilingkosten te betalen

27 Nov 2022
Belgium, Gent

Description:

Jan VANRIET (1948)
Partie de campagne.

Partie de campagne.

27 Nov 2022
Belgium, Gent