Jan VANRIET (1948)
Description:
Jan VANRIET (1948)
Partie de campagne.
Acryl en aquarel op papier, getekend en gedateerd '62.
Partie de campagne.
Acrylic and watercolor on paper, signed and dated '62.
Provenance: Benefietveiling ten voordele van het Project Gentbrugse Meersen
No auction fees to pay, geen veilingkosten te betalen
Description:
Jan VANRIET (1948)
Partie de campagne.
Partie de campagne.