Sold
Lot 1538

'Winter in het Zuiderpark', gesigneerd en gedateerd l.o. 51, en getiteld en gedateerd op verso 52, olieverf op doek, 30 x 40 cm
Timed
04 Oct 2022
Sale Price
Location
Netherlands, Hilversum
Contact info