Unsold
Lot 5406683

Jens Robert Jørgensen, cd. 'Bananas', 121 x 121 cm

Jens Robert Jørgensen, f. 1975. 'Bananas', mixed media på trækasse, sign. JRJ i maleriet samt s/b på bagside: Jens Robert Jørgensen, 'Bananas' samt dateret 2005. Mål 121 x 121 x 10 cm. Små håndteringsmærker på kanter.
Timed
04 Sep 2019
Location
Denmark, Esbjerg