LOT 5410821

Jes Mogensen. 'Morgenbord'. (cd)

Jes Mogensen (f. 1947). 'Morgenbord'. Olie på lærred. Signeret, dateret og betitlet på bagsiden Jes Mogensen 'Morgenbord', 1996. 36 x 67 cm. (42 x 73).

21 Aug 2019
Denmark, Vejle

21 Aug 2019
Denmark, Vejle