Jimmy Choo, og Chloé sko str. 38 (3)
Jimmy Choo, og Chloé sko str. 38. Chloé sandaler udført i læder med spændelukning. Hælhøjde ca. 10,5 cm. Fremstår ubrugt. Jimmy Choo stilletter udført i beige læder. Hælhøjde ca. 9 cm. Fremstår med brugsspor. Jimmy Choo sandlaer udført i sort laklæder med pyntepåhæng i forgyldt metal. Hælhøjde ca. 9 cm. Fremstår med brugsspor. Alle kommer med originalæsker.