Jonge Katwijkse vrouw op de strandopgang Edgard Farasyn (1858 - 1938)

Category: Tekeningen, aquarellen, etc.,Schilderijen,

Gouache, l.o. gesigneerd

quality A-4

54 x 44 / 64 x 54 cm

17 Jun 2024
Netherlands, Leiden

Gouache, l.o. gesigneerd

quality A-4

54 x 44 / 64 x 54 cm

17 Jun 2024
Netherlands, Leiden