Joub Wiertz (1893-1966)

Joub Wiertz (1893-1966)

Joub Wiertz (1893-1966) 'Als de avond in de polder daalt', gesigneerd ‘Wiertz’ l.o. Olieverf op doek, 56,8 x 75,2 cm.

27 Jun 2024
Netherlands, Rotterdam

Joub Wiertz (1893-1966)

27 Jun 2024
Netherlands, Rotterdam