Sold
Lot 674

Julia Beck

Vid stenmuren. Signerad och daterad Julia Beck Grèz 83. Olja på duk, 77 x 107,5 cm. Med påskrift på spännram: ”IX Blanchs konstförening Höstdag” samt med transportetikett på spännram daterad: ”Paris 23 juin 83, Destination Bourron, Gare de départ Paris”. Condition: For condition report, please contact the department here. Exhibited: Sven-Harrys... more