Sold
Lot 520

KAARE KLINT, STOLAR NIO ST

Mahogny och konjaksfärgat läder med varierande patina "Red chair". Etikettmärta Rud. Rasmussens Snedkerier. Sannolikt 1930/40-tal. Skador, lagningar och åldersrelaterat slitage.
Timed
09 Aug 2022
Sale Price
Location
Sweden, Landskrona