LOT 5349627
Karen Degett. Komposition med kvinde, planter og heksekunst
Karen Degett (1954-2011). Komposition med kvinde, planter og heksekunst, olie på lærred, sign. Degett 2006. 77 x 98 cm. Lærredet er ikke opspændt på blændramme. Hidrører fra kunstnerens bo.
27 Aug 2019
Denmark, Vejle
27 Aug 2019
Denmark, Vejle