Past - No Sale Price
Lot 5049

Kees Maks (1876-1967), ruiter in circuspiste, litho, in de druk gemonogrammeerd C.M.M., 28 x 21 cm
Timed
13 Sep 2020
Sale Price
Past - No Sale Price
Location
Netherlands, Utrecht