LOT 6104016

Kommode af bejdset træ, lettere buet front med 5 skuffer, lettere tilspidsede ben, 1950/1960, H. 77 cm. L. 60 cm. B. 29 cm. Fremstår med brugsspor samt ridser.

25 Oct 2021
Denmark, Odense

25 Oct 2021
Denmark, Odense