LOT 6104016
Kommode af bejdset træ, lettere buet front med 5 skuffer, lettere tilspidsede ben, 1950/1960, H. 77 cm. L. 60 cm. B. 29 cm. Fremstår med brugsspor samt ridser.
25 Oct 2021
Denmark, Odense
25 Oct 2021
Denmark, Odense