LOT 150

Kopie naar Adriaen van Ostade (17e eeuw/later), Een man die zijn ganzenveer slijpt / A man sharpening his quill pen

Kopie naar Adriaen van Ostade (17e eeuw/later)

Een man die zijn ganzenveer slijpt / A man sharpening his quill pen

olieverf op paneel, 33,5x27 cm (met lijst 52,5x46 cm)

Vergelijk dit werk met een schilderij in het Museum of Fine Arts, Budapest, Inv. nr. 286. Conditie: Sterk vergeeld vernis, craquelé.

12 Feb 2024
Netherlands, Hague

12 Feb 2024
Netherlands, Hague