LOT 167

Kopie naar Anthony van Dyck (19de eeuw), Portret van koningin Henrietta Maria van Engeland, staande ten voeten uit in een witte satijnen japon

Kopie naar Anthony van Dyck (19de eeuw)

Portret van koningin Henrietta Maria van Engeland, staande ten voeten uit in een witte satijnen japon

olieverf op paneel, 63x39 cm (met lijst 81x57 cm)

Van dit portret bestaan diverse varianten, zowel in particulier als in museaal bezit. Conditie: Paneel heeft verticale barst, lichte craquelé, oppervlaktevuil en vergeelde vernis.

12 Feb 2024
Netherlands, Hague

12 Feb 2024
Netherlands, Hague