"Kreeftskeerkring" Jurjen de Haan (1936 - 2018)

Category: Schilderijen,

Olieverf op doek, verso gesigneerd en gedateerd Weitenberg 2003.

quality A

49.5 x 199.5 / 54 x 203.5 cm

17 Jun 2024
Netherlands, Leiden

Category: Schilderijen,

quality A

49.5 x 199.5 / 54 x 203.5 cm

17 Jun 2024
Netherlands, Leiden