LOT 5010

Kristallen kom op vierkante voet, gemerkt CoFrac Art Verrier France, midden 20e eeuw -miniem chipje van een punt-, 20 x 23 x 24 cm

13 Sep 2020
Netherlands, Utrecht

13 Sep 2020
Netherlands, Utrecht