LOT 5010
Kristallen kom op vierkante voet, gemerkt CoFrac Art Verrier France, midden 20e eeuw -miniem chipje van een punt-, 20 x 23 x 24 cm
13 Sep 2020
Netherlands, Utrecht
13 Sep 2020
Netherlands, Utrecht