L. VOLKERS XIX
Description EN
Animated village view. Panel (mahogany). Signed 'L. Volkers'.
Period gilt frame.
Beschrijving NL
Geanimeerd dorpsgezicht.
Paneel (mahonie). Getekend 'L. Volkers'.
Eigentijdse vergulde kader.
Description FR
Village animé.
Panneau (acajou).
Signé 'L. Volkers'.
Cadre doré d'époque.
Description EN
Period gilt frame.
Beschrijving NL
Geanimeerd dorpsgezicht.
Eigentijdse vergulde kader.
Description FR
Village animé.
Panneau (acajou).
Signé 'L. Volkers'.
Cadre doré d'époque.