Landschap met boerderij en figuren aan het water Andreas Schelfhout (1787 - 1870)

Category: Schilderijen,

Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd.

quality A-

17 x 24 cm / 25 x 32 cm

17 Jun 2024
Netherlands, Leiden

Category: Schilderijen,

quality A-

17 x 24 cm / 25 x 32 cm

17 Jun 2024
Netherlands, Leiden