LOT 0930
Large Venini Style Chandelier. Lucite acrylic prisms.
Large Venini Style Chandelier. Lucite acrylic prisms. Swirl design. -- Dimensions: H: 33 inches: W: 18 inches: D: 18 inches ---
Condition Report: Very Good Condition.
04 Aug 2021
USA, Aston, PA