LOT 25
Lars Erik Falk
”Modul skulptur i färg C40”. Signerad och daterad Falk 2001. Bemålade aluminiumprofiler på träsockel, H 83 cm (inklusive sockel).
18 Feb 2019
Sweden, Uppsala
18 Feb 2019
Sweden, Uppsala