Sold
Lot 55

Lars Erik Falk

”Modul skulptur 120”. Signerad och daterad Falk 1988. Aluminiumprofiler på träsockel, H 115 cm (inklusive sockel).
Date
18 Feb 2019
Location
Sweden, Uppsala