Sold
Lot 57

Lars Erik Falk

”Modul skulptur 108”. Signerad och daterad Falk 1985. Aluminiumprofiler på bemålad träplatta, H 217 cm (inklusive sockel).
Date
18 Feb 2019
Location
Sweden, Uppsala