LOT 62
Lars Erik Falk
”Målad skiss till Brännbokyrkan”, Skiss till Brännbokyrkan samt Skiss till skulptur (tre stycken). Två signerade och daterade LE Falk 1965 samt en signerad och daterad LE Falk 1967. Reliefer i kartong, 10 x 48,5, 16 x 21 samt 10 x 15 cm.
18 Feb 2019
Sweden, Uppsala
18 Feb 2019
Sweden, Uppsala