LOT 64
Lars Erik Falk
”Vågen”. Signerad LE Falk samt daterad 1956 på spännramen. Olja på duk, 66 x 56 cm.
18 Feb 2019
Sweden, Uppsala
18 Feb 2019
Sweden, Uppsala