Sold
Lot 70

Lars Erik Falk

Modul skulptur. Signerad och daterad LE Falk 1968 samt signerad LE Falk 1969 under sockel. Bemålad aluminium på träsockel, H 62 cm (inklusive sockel).
Date
18 Feb 2019
Location
Sweden, Uppsala