LOT 78
Lars Erik Falk
”Modul väggrelief”. Signerad och daterad LE Falk 1968. Väggrelief med bemålad och veckad aluminium på pannå, 25 x 54 cm.
18 Feb 2019
Sweden, Uppsala
18 Feb 2019
Sweden, Uppsala