LOT 82
Lars Erik Falk
Komposition. Signerad och daterad LE Falk 1950 samt märkt ”uppmålad 1987” a tergo. Olja på pannå, 46 x 116 cm.
18 Feb 2019
Sweden, Uppsala
18 Feb 2019
Sweden, Uppsala