LOT 97
Lars Erik Falk
”Modul skulptur skala 1:10 - Modell till ASTRA Södertälje”. Signerad och daterad Falk 1983. Bemålat trä, H 32,5 cm (inklusive sockel).
18 Feb 2019
Sweden, Uppsala
18 Feb 2019
Sweden, Uppsala