LOT 989

Léger, Fernand (1881-1955) "La Grande Parade" 1953, colour lithograph, 78/888, sign./dat. in stone, PM 41,5x56,8cm (w.f. 75x90cm)

16 Jun 2023
Germany, Hamburg

16 Jun 2023
Germany, Hamburg