LOT 810111
Lennart Andersson oil painting Lennart Andersson oljemålning
LENNART ANDERSSON (1915-2009), oil on canvas, signed Lennart Andersson, dimensions about 41 x 80 cm
LENNART ANDERSSON (1915-2009), olja på duk, signerad Lennart Andersson, mått ca 41 x 80 cm
18 Sep 2020
Sweden, Stockholm
18 Sep 2020
Sweden, Stockholm