LOT 5273625

Louis Vuitton, håndtaske

. Model, Riviera bag. Udført i sort epilæder med hardware af forgyldt metal. Tasken er med udvendig lomme og lynlås lukning. Indvnedigt med et stort rum samt 4 sidelommer og fikser elastikker. Fremstillet i Frnakrig 2001. H. ca. 28 cm, B. ca. 36 cm. Fremstår med brugsspor.

19 Apr 2019
Denmark, Copenhagen

19 Apr 2019
Denmark, Copenhagen