LOT 5424850
Louise Campbell. Collage pendel, Collage 600, 'Lemon Yellow'
Louise Campbell født 1970. Collage 600 pendel, af tre lag 'Lemon Yellow' laserskåret akryl, ophæng af naturanodiseret aluminium. Fremstillet hos Louis Poulsen. Ø 60 cm. Fremstår med mindre/minimale brugsspor
11 Apr 2020
Denmark, Vejle
11 Apr 2020
Denmark, Vejle