LOT 82
Lutrin à décor d’aigle en bronze. XIXème... - Lot 82 - MJV Soudant
Lutrin à décor d’aigle en bronze. XIXème siècle. Ht : 165 cm.
NL: Lessenaar met bronzen adelaar decoratie. Negentiende eeuw. Hoogte: 165cm.
23 Jan 2022
Belgium, Gerpinnes