LOT 579
MENSOLA in pietra ragusana (usure).
Sicilia XVIII secolo
cm 33 x 79 Alt. cm 35
07 May 2021
Italy, Palermo
Sicilia XVIII secolo
cm 33 x 79 Alt. cm 35