LOT 5290
Mahonie naaidoos met satijnhout ingelegd gestreept motief, tweede helft 19e eeuw -slot van later datum, gelijmd, fineer van het deksel opgebold-, 14 x 33 x 23 cm
13 Sep 2020
Netherlands, Utrecht
13 Sep 2020
Netherlands, Utrecht