Man betaalt vrouw voor een drankje? Hollandse school (vroege 18e eeuw)

Category: Schilderijen,

Olieverf op paneel, r.b. I.C. gemonogrammeerd en gedateerd 1715

quality A-

24 x 22.5 / 29 x 28 cm

17 Jun 2024
Netherlands, Leiden

Category: Schilderijen,

quality A-

24 x 22.5 / 29 x 28 cm

17 Jun 2024
Netherlands, Leiden